Akredytowane pobieranie próbek
laboratorium mikrobiologiczne

Akredytowane pobieranie próbek

Każde przeprowadzone w naszym laboratorium badanie mikrobiologiczne, fizykochemiczne, biochemiczne, chemiczne, poprzedzone jest pobraniem próbki materiału, który następnie poddawany jest rzetelnej i dokładnej analizie. Niezwykle istotną kwestią w próbkobraniu jest spełnienie określonych procedur, dzięki którym uzyskany materiał nie będzie narażony na jakiekolwiek błędy pomiarowe. Wiarygodna analiza mikrobiologiczna wody, osadów ściekowych, czynników szkodliwych, czy też każdego innego rodzaju obiektów badawczych jest naszym priorytetowym celem, który realizujemy nadzwyczaj sumiennie.

Zlecając nam badania mikrobiologiczne możecie być Państwo pewni, że zostaną one przeprowadzone wg najwyższych standardów.

Posiadamy Zespół wykwalifikowanych próbkobiorców, którzy dysponują flotą ponad 50 specjalistycznych samochodów oraz unikatowym systemem logistycznym do planowania poboru, połączonym z systemem zarządzania laboratorium LIMS. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać akredytowane pobieranie próbek w krótkim czasie, w dowolnym miejscu w kraju – nie tylko tam, gdzie mamy laboratoria mikrobiologiczne.

W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

Akredytacja

Akredytacja obejmuje ponad 600 parametrów w różnych matrycach.

Polityka ochrony prywatności
Wyniki online

Wyniki poprzez system online

Skontaktuj się z nami

+48 32 449 25 00


e-mail: pl.envi@sgs.com

nasze oddziały

Oddziały i laboratoria SGS w Polsce oraz ich lokalizacja na mapie. Sprawdź

Warunki współpracy

Ogólne warunki świadczenia usług