SGS Analizy Środowiska > Kontakt > Badanie wody Rzeszów

Badanie wody Rzeszów

Leżajsk

ul. Wierzawice 874

37-300 Leżajsk

+ 48 (17) 240 10 50

+ 48 (17) 241 13 91

Badanie wody Rzeszów

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Usługi badania wody kierujemy do mieszkańców Rzeszowa oraz najbliższych okolic miasta. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu wyposażeniu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższy możliwy standard obsługi. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy indywidualnie, a konieczne do zrealizowania prace wykonujemy sprawnie i rzetelnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że profesjonalne badanie wody przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu to tak naprawdę jedyny skuteczny sposób na to, aby odpowiednio zweryfikować jej jakość. W całym procesie nie ma miejsca ani na kompromisy, ani na półśrodki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców, przygotowaliśmy ofertę kompleksową, która swoim zakresem obejmuje również szeroko zakrojone doradztwo. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania techniczne i ustalą dogodny dla Państwa termin.

Badanie wody pod kątem obecności metali ciężkich

W wodzie, która nie została poddana badaniu może znajdować się wiele różnych substancji, które mają negatywny wpływ na stan ludzkiego zdrowia. Mowa tutaj nie tylko o bakteriach, ale również o metalach ciężkich. Ich obecność stwarza realne zagrożenie. Do najbardziej niebezpiecznych zaliczane są przede wszystkim kadm, rtęć i ołów. Co bardzo istotne – nawet minimalna ich ilość stanowi obciążenie dla organizmu, a wraz z upływem czasu dochodzi do kumulowania się tych związków w komórkach ciała. Przewlekła ekspozycja na opisywane związki chemiczne może prowadzić do wielu problemów – w tym także tych poważnych. Aby nie narażać się na zupełnie niepotrzebne nieprzyjemności, warto wykonać profesjonalne badanie wody, które pozwoli jednoznacznie stwierdzić, jakie są prametry fizykochemiczne wody. W tym zakresie oferujemy naszym klientom usługi o charakterze kompleksowym. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz szybki dostęp do wyników. Do kontaktu zapraszamy mieszkańców Rzeszowa oraz najbliższych okolic miasta.

Badanie wody z własnego ujęcia

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy właściciele nieruchomości mają możliwość podłączenia się pod miejską instalację wodociągową. Z tego właśnie powodu nasza oferta obejmuje m.in. analizę wody z własnego ujęcia, podczas którego ustala się jej przydatność do spożycia. Wykonujemy sprawdzenie mikrobiologiczne, które obejmuje oznaczenie ogólnej liczby drobnoustrojów oraz bakterii coli oraz bakterii z grupy coli. Natomiast parametry wchodzące w skład badania fizykochemicznego to m.in. pH, twardość, azotany, azotyny, żelazo, mangan, utlenialność, smak, jon amonowy, mętność, barwa, a także zapach. Mieszkańców Rzeszowa i okolic serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Akredytacja

Akredytacja obejmuje ponad 600 parametrów w różnych matrycach.

Polecane podstrony
Wyniki online

Wyniki poprzez system online

Skontaktuj się z nami

+48 32 449 25 00


e-mail: pl.envi@sgs.com

nasze oddziały

Oddziały i laboratoria SGS w Polsce oraz ich lokalizacja na mapie. Sprawdź

Warunki współpracy

Ogólne warunki świadczenia usług