SGS Analizy Środowiska > Kontakt > Badanie wody Piła

Badanie wody Piła

POZNAŃ

ul. Obornicka 330

60-689 Poznań

+ 48 61 820 40 31

+ 48 61 820 40 31

SZCZECIN

ul. Gdańska 16B
70-661 Szczecin

+ 48 91 421 35 17

+ 48 91 462 30 72

Badanie wody Piła

Nasze usługi badania wody świadczymy na terenie Piły i najbliższych okolic miasta. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Podczas pracy korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszego sprzętu, dzięki czemu uzyskane wyniki są bardzo dokładne. Zgodnie z polskimi i europejskimi przepisami prawa woda przeznaczona do spożycia przez ludzi musi spełniać odpowiednie kryteria. Dopuszczalne wartości poszczególnych parametrów reguluje Rozporządzenie Ministra Zdrowia. Wynik badania w przypadku przekroczeń może posłużyć do dobrania optymalnej technologii uzdatniania. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy pewni, że nasza oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców!

Badania mikrobiologiczne wody – postaw na najlepszą ofertę!

Jedną z opcji dostępnych w naszej ofercie są badania mikrobiologiczne wody. Mają one na celu dokładne sprawdzenie, czy w analizowanej próbce nie znajdują się m.in. chorobotwórcze bakterie. Niestety wiele z nich odpowiada za silne zatrucia oraz poważne problemy ze zdrowiem. Zarówno mikrobiologiczne, jak i bakteriologiczne badanie cieczy pozwala dokładnie ocenić jej przydatność do celów spożywczych oraz gospodarczych. Według stosowanych w Polsce kryteriów w stu mililitrach cieczy podawanej do sieci wodociągowej nie może występować ani jedna komórka bakterii z uznanych za wskaźnikowe. Podobne normy jakości wody obowiązują w większości krajów Unii Europejskiej. I w tym zakresie nasi klienci mogą liczyć na szeroko zakrojone wsparcie. Badanie wykonujemy rzetelnie i bardzo sprawnie. Swoje usługi kierujemy do mieszkańców Piły oraz najbliższych okolic miasta!

Dlaczego warto wykonać badanie wody?

Z tak postawionym pytaniem nasi doświadczeni pracownicy spotykają się dość często. Warto zatem wiedzieć, że to badanie właściwości cieczy ma na celu przede wszystkim dokładną ocenę jej konkretnych parametrów. Dzięki temu możliwe jest wykrycie ewentualnych nieprawidłowości i odchyleń od przyjętych norm. Uzyskane wyniki porównuje się z obowiązującymi oraz określonymi przez przepisy prawa wyznacznikami i na tej podstawie wydaje decyzję, czy woda nadaje się do celów spożywczych i użytkowych.

Rzetelna analiza jest najlepszym sposobem poprawy jakości cieczy lub dopasowania do oczekiwań. Dzięki niej wiadomo, jakie metody uzdatniania należy dobrać, aby osiągnąć konkretny efekt. Do współpracy zapraszamy mieszkańców Piły i okolic. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia!

Akredytacja

Akredytacja obejmuje ponad 600 parametrów w różnych matrycach.

Polecane podstrony
Wyniki online

Wyniki poprzez system online

Skontaktuj się z nami

+48 32 449 25 00


e-mail: pl.envi@sgs.com

nasze oddziały

Oddziały i laboratoria SGS w Polsce oraz ich lokalizacja na mapie. Sprawdź

Warunki współpracy

Ogólne warunki świadczenia usług