Analiza i badanie wody
w basenach i kąpieliskach

Bezpieczna dla zdrowia woda basenowa
Nasza firma już od wielu lat zajmuje się analizą wody w basenach, w SPA, kąpieliskach oraz innych miejscach wykorzystywanych do kąpieli. Pomagamy Zarządzającym obiektami dbać o to, by była ona bezpieczna dla użytkowników. Zbiorniki, z których codziennie korzysta duża liczba osób, są szczególnie narażone na zanieczyszczenie znajdującej się w nich wody. Zbyt duża liczba bakterii oraz zbyt wysokie stężenie związków chemicznych mogą powodować zagrożenia zdrowia osób kąpiących się. Dlatego też, tak istotne są regularne analizy i badania wody, które pozwalają kontrolować i utrzymać mikroorganizmy i substancje chemiczne na odpowiednim poziomie, niezagrażającym zdrowiu użytkowników.

Kompleksowa analiza wody w zbiornikach użytkowych
Nasza oferta obejmuje pobór próbek, badania i analizy wody w nieckach basenowych, jacuzzi, wannach z hydromasażem oraz natryskach. Zakres wykonywanych przez nas analiz odpowiada kryteriom zawartych w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia w sprawie prowadzenia nadzoru nad jakością wody w kąpielisku oraz miejscu wykorzystywanym do kąpieli. W związku z tym obejmują one pełne badania w zakresie fizykochemicznym oraz mikrobiologicznym. Oprócz tego nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo. Pomożemy dobrać właściwy zakres oraz zalecaną częstotliwość wykonywania analiz wody w zbiornikach w zależności od ich charakteru.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne
Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem wykorzystywanym do badania wody. Dbamy o to, by nieustannie doskonalić jakość świadczonych usług, a dążymy do tego uczestnicząc w międzynarodowych programach badań biegłości, biorąc udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych, a także nieprzerwanie podnosząc kwalifikacje pracowników. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, do oferty włączyliśmy możliwość sprawdzenia wyników analizy wody online. Dzięki wdrożonemu przez nas unikatowemu systemowi powiadamiania zleceniodawcy o aktualnym stanie badań oraz ich wynikach w czasie rzeczywistym, mogą Państwo na bieżąco śledzić proces dokonywania analizy w laboratorium SGS. W tym celu wystarczy zalogować się na naszej stronie internetowej.

Usługi świadczone na terenie całego kraju

Zespół naszych wysoko wykwalifikowanych próbkobiorców korzysta z aż 50 specjalistycznych samochodów oraz z nowoczesnych systemów logistycznych do planowania i nadzoru nad pobieraniem próbek (metodami akredytowanymi) na terenie Polski. Oddziały SGS Polska mieszczą się w Pszczynie, Poznaniu, Wrocławiu, Leżajsku, Szczecinie oraz Działdowie. Rozlokowanie naszych laboratoriów w różnych regionach kraju zapewnia krótki czas transportu próbek z każdego miejsca, dzięki czemu stabilność pobranego materiału nie zostanie zachwiana, a wyniki analizy pozostaną w stu procentach miarodajne.

Kompleksowe wsparcie w zakresie technologii uzdatniania wody basenowej

Podstawą prawidłowego funkcjonowania pływalni jest zastosowanie właściwej technologii uzdatniania oraz profesjonalna obsługa obiektu, regularne przeglądy i monitoring procesu oczyszczania wody. O skuteczności działania urządzeń do oczyszczania wody basenowej w zasadniczym stopniu decyduje kontrola ich pracy, analiza parametrów opisujących jakość wody basenowej i jej przydatność do kąpieli. SGS Polska oferuje swoim Klientom pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z technologią uzdatniania wody na pływalniach.

Wszystkich zainteresowanych ofertą świadczonych przez firmę usług serdecznie zachęcamy do kontaktu z pracownikami SGS Polska. Lista oddziałów oraz dane kontaktowe do każdego z nich znajdują się w zakładce „Kontakt”.

 

Akredytacja

Akredytacja obejmuje ponad 600 parametrów w różnych matrycach.

Polityka ochrony prywatności
Wyniki online

Wyniki poprzez system online

Skontaktuj się z nami

+48 32 449 25 00


e-mail: pl.envi@sgs.com

nasze oddziały

Oddziały i laboratoria SGS w Polsce oraz ich lokalizacja na mapie. Sprawdź

Warunki współpracy

Ogólne warunki świadczenia usług